Pan Grzegorz Radzikowski, Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz i Przewodniczący Mieczysław Bąk – fot. Jacek Nowacki

Pan Grzegorz Radzikowski, Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz i Przewodniczący Mieczysław Bąk – fot. Jacek Nowacki

W Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy podsumowano program „Przedsiębiorstwo Fair Play” i konkurs „Gmina Fair Play”. Z laureatami tegorocznej edycji spotkał się Wojewoda Kujawsko-Pomorski pan Mikołaj Bogdanowicz i Przewodniczący Komisji Ogólnopolskiej, Prezes Zarządu Fundacji „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” pan Mieczysław Bąk. Ideą programu jest zachęcenie polskich firm do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy oraz kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną i dbałości o środowisko naturalne.

Pan Grzegorz Radzikowski właściciel Wytwórni Materiałów Budowlanych TELE-STROP-SYSTEM z Barcina Wsi otrzymał Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2016.

Firma rodzinna TELE-STROP-SYSTEM istnieje od 1982 http://apotheekwinkel24.com/lovegra-viagra-voor-vrouwen/ roku. Zajmuje się produkcją stropów gęstożebrowych: Teriva i RG23 (typ Baumat), pustaków ściennych, bloczków fundamentowych, systemów kominowych i wentylacyjnych oraz betonu towarowego różnych klas. We wszystkich procesach produkcyjnych korzysta z najlepszych surowców spełniających wymogi PN/EN co gwarantuje uzyskanie produktów dobrej jakości. W produkcji stropów gęstożebrowych Tele-Strop-System posiada certyfikat uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa, wydany przez Zakład Technologii Betonów „CEBET” z Warszawy. Firma świadczy usługi transportowe własnymi pojazdami samowyładowczymi.

Organizatorem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”. Program jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej.